جشنواره های خیرین مدرسه ساز استان البرز

با مشارکت موسسه فرهنگی هنری صدای آشنا جشنواره های خیرین مدرسه ساز استان در منطقه طالقان- منطقه نظرآباد- منطقه ۴ کرج- و شانزدهمین جشنواره ی استانی البرز برگزار گردید .

جشنواره های خیرین مدرسه ساز در جهت تجلیل و تکریم و جذب و هددایت خیرین مدرسه ساز در اردیبهشت ماه هر سال در کشور برگزارمی گردد .

این جشنواره ها که با حضور خیرین مدرسه ساز – اداره کل آموزش و پرورش استان البرز–  مجمع خیرین مدرسه ساز و اداره کل نوسازی مدارس استان البرز برگزار شد . شاهد مشارکت چشمگیری از خیرین بود.

موسسه صدای آشنا افتخار داشت تا در جهت مشاور و اجرای این برنامه های جشنواره با مجمع خیرین مدرسه ساز استان البرز همکاری داشته باشد .

SEDAYE-ASHNA1

ساده و بی تکلف می توان گفت زیبا تر از جشنواره خیرین مدرسه ساز که سراسر شور و ایمان و شوق برای توسعه فرهنگ کشور می باشد نمی توان یافت و این از افتخارات موسسه بوده است تا در این امر خیر همراهی و همکاری داشته باشد

                      مدرسه سازی مسلمان سازی است            بوذر مقداد و سلمان سازی است

برای مشاهده گالری تصاویر جشنواره های خیرین مدرسه ساز  کلیک کنید

- شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان البرز

-  جشنواره منطقه ۴ کرج 

-  جشنواره منطقه نظرآباد

-  جشنواره طالقان 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تمامی حقوق سایت متعلق به موسسه صدای آشنا می باشد